Jakiej muzyki słucham? (wokaliści)

Z racji tego, że ten blog o muzyce to na pewno jesteście ciekawi jakich gatunków muzyki słucham. Najczęściej słucham tzw. „ciężkiej” muzyki, czyli rocka, metalu, hard rocka itp. Oprócz tego lubię posłuchać klasycznych pojedynczych piosenek z lat 80 takich jak „Sweet Dreams” Eurythmics czy piosenek Michaela Jackosna. Od czasu do czasu posłucham sobie „współczesnych” wykonawców takich jak Ed Sheeran czy Adam Lambert i pojedynczych piosenek, które są teraz „na topie” (jak byście chcieli to mogę czasami wstawiać takie posty jak „top ileś tam moich jakichś ulubionych piosenek).
Może teraz powiem wam jakich wykonawców słucham oraz jak ich poznałam. Pierwszym z nich jest Michael Jackson. Słucham go od września 2014, zaczęłam go nałogowo słuchać odkąd usłyszałam piosenkę „They Don’t Care About Us”, która leciała na antenie Polskiego Radia Trójka. Tak mi się ona spodobała, że po skończeniu tej piosenki w audycji chciałam ją posłuchać jeszcze raz. Wyłączyłam radio, weszłam na YouTube, wpisałam tytuł i wykonawcę i słuchałam jej w kółko i w kółko, potem włączyłam piosenkę „Heal The World” (na której oczywiście się popłakałam) i na samym końcu słynnego i wszystkim znanego „Thrillera”.
„They Don’t Care About Us”

„Heal The World”
https://www.youtube.com/watch?v=BWf-eARnf6U
„Thriller”
https://www.youtube.com/watch?v=sOnqjkJTMaA
Tak strasznie mi się spodobała twórczość Jacksona, że po krótkim czasie dostałam dwie jego płyty „Blood On The Dancefloor” oraz „Bad”.
Kolejnym wokalistą , którego słucham jedst wspomniany wcześniej Ed Sheeran. Tutaj historia poznania Eda jest trochę krótsza od historii Króla Popu. Poznałam go poprzez piosenkę „I see fire”, ale tak nałogowo zaczęłam go słuchać od listopada 2014, kiedy  na YouTubie wyskoczyło mi w propozycjach „Sing” („O to ten od „I see fire”” pomyślałam wtedy). Spodobała mi się i potem włączyłam „Don’t”, która również strasznie mi się spodobała.
https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ

Trzecim wokalistą, którego słucham to jest nim Adam Lambert. Znam go odkąd piosenka „Ghost Town” stała się hitem, a zaczęłam go często słuchać odkąd Eventim,na swoim fp na Facebooku ogłosił koncert Queen+Adam Lambert (oczywiście, że się na niego wybieram).
https://www.youtube.com/watch?v=Ix8ocFEMa1o
Jeśli chodzi o zespoły, to opiszę je w innym poście,ponieważ  gdybym je jeszcze tutaj dołożyłato ten post  by był za długi. Do zobaczenia wkrótce, jeśli ci się post spodobał,  pozostaw po sobie miły komentarz <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *