Ulubione piosenki + płyta miesiąca |maj|

Witam. Na koniec każdego miesiąca będę podawała piosenki, które najczęściej słucham w danym miesiącu. A więc zaczynajmy.
Na początku coś mocnego i klasycznego, czyli „Enter Sandman” Metalliki.
https://www.youtube.com/watch?v=CD-E-LDc384
Nigdy jakoś nie przepadałam za tym zespołem. Przed przesłuchaniem płyty „Black album” znałam tylko „Nothing Else Matters”. Kiedy płyta „Black album” zaczęła grać nie mogłam się na niczym innym skupić tylko właśnie cały czas słuchałam tą płytę. Uwielbiam ją i serdecznie ją wam polecam.
maxresdefault

Teraz trochę coś lżejszego. Piosenka zespołu Journey „Don’t stop believieng”. U W I E L B I A M J Ą. Znalazłam ją pewnego razu na  Spotify na jakiejś playliście z lat 80. Mam wrażenie, że ją słyszałam w jakimś filmie, chyba jakimś Disneyowskim. Jeśli domyślacie się w jakim filmie ją usłyszałam napiszcie w komentarzu.
https://www.youtube.com/watch?v=VcjzHMhBtf0
Z racji tego, że moja depresja spowodowana koncertem Scorpionsów powróciła zaczęłam oglądać swoje nagrania koncertowe. Najbardziej mi z tych nagrań spodobała się piosenka „Still Loving You”. Przepiękna ballada rockowa opowiadająca o miłości, a usłyszenie jej na żywo było wspaniałym przeżyciem.
https://www.youtube.com/watch?v=7pOr3dBFAeY

Przepraszam, że wstawiam taki krótki filmik, ale strona mi nie pozwoliła wrzucić całego

Ostatnią piosenką, która mi się spodobała jest „Hymn for the weekend” zespołu Coldplay.
https://www.youtube.com/watch?v=YykjpeuMNEk


Teraz nadszedł czas na płytę miesiąca, którą jest „Black album” Metalliki. Naprawdę nie mam słów, żeby opisać jej wspaniałość. Moim zdaniem tą płytę powinien przesłuchać każdy fan ciężkiej muzyki.

A jakie były wasze ulubione piosenki w tym miesiącu? Byliście może na koncercie Scorpionsów 04.03.2016? Odpowiedzcie na te pytania w komentarzu. Pozdrawiam, Martyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *