DAWNO DAWNO TEMU TAG

 

once-upon-time

Hejka. Jakiś czas temu strasznie wciągnęłam się w serial „Dawno dawno temu”. Opowiada on o postaciach z bajek takich jak „Śpiąca królewna”  „Królewna Śnieżka” czy „Czerwony kapturek”, które żyją w naszym świecie, ponieważ Zła Królowa rzuciła na nich klątwę, która po 28 latach ma zostać zdjęta poprzez córkę Królewny Śnieżki i Księcia.
Myślę, że  opis serialu jaki znajduje się na górze wam wystarczy, ponieważ jestem dosyć kiepska w streszczaniu fabuły danej książki, serialu bądź filmu bez spoilerów.
Jakiś czas temu w poszukiwaniu inspiracji na kolejny post pomyślałam, że znajdę jakiś TAG związany z tym serialem.
Po jakiejś godzinie szukania go na zagranicznym YouTubie znalazłam ten TAG i mam nadzieję, że dobrze go przetłumaczyłam. Więc lecimy z pytaniami!

HOW DID YOU DISCOVER THE SHOW?/ JAK ODKRYŁAŚ TEN SERIAL?

Kiedy piszę tego posta jest końcówka wakacji, która u mnie jest wyjątkowo nudna, więc zaczęłam szukać seriali głównie z gatunku fantasy. Przeszukałam chyba cały internet i w końcu znalazłam ten serial. Kiedy go znalazłam to oglądnęłam sobie zwiastun pierwszego sezonu, a następnie zobaczyłam pierwszy odcinek, który mnie tak wciągnął, że po jego obejrzeniu Pilota zapragnęłam zobaczyć cały serial

WHO’S YOUR FAVORITE CHARACTER?/ KTO JEST TWOJĄ ULUBIONĄ POSTACIĄ?

Lubię prawie wszystkich bohaterów serialu, ale jeśli mam wybrać jedną to chyba będzie nią Pan Gold/ Rumpelstickin.

birthday_for_mr__gold_by_rae8892-d63o8wb Rumpelstiltskin-ouat-villains-32797840-1920-2560

WHAT WAS YOUR FAVORITE FAIRY TALE WHEN YOU’RE GROWING UP?/ JAKA BYŁA TWOJA ULUBIONA BAŚŃ W DZIECIŃSTWIE?

Jeśli chodzi o baśń to nie wiem, a jeśli chodzi o moją ulubioną bajkę to jest nią „Piotruś Pan”. Mam nadzieję, że taka odpowiedź może być,  ponieważ Piotruś Pan też występuje w tym serialu i chyba cała akcja trzeciego sezonu dzieję się w Nibylandii.

WHICH CHARACTER ARE YOU MOST LIKE OR WHICH ONE WOULD YOU MOST TO BE LIKE?/ JAKĄ POSTAĆ  NAJBARDZIEJ LUBISZ LUB Z JAKĄ POSTACIĄ SIĘ NAJBARDZIEJ UTOŻSAMIASZ ?

 Jak napisałam w poprzedniej odpowiedzi moim ulubionym bohaterem jest nPan Gold. Jeśli chodzi o postać, z którą się najbardziej utożsamiam to będą nimi dwie postacie. Jedną z nich jest Bella, ponieważ tak jak ona kocham książki, a drugą z nich jest Henry, ponieważ ja również jak on wierzę w bajki.

Belle

WHO IS YOUR LEAST FAVORITE CHARACTER?/JAKĄ POSTAĆ LUBISZ NAJMNIEJ?

Może fanów serialu zdziwi ta odpowiedź, ponieważ najbardziej nie lubię Emmy Swan, która jest główną bohaterką serialu. Nie lubię jej, ponieważ ta postać strasznie mnie irytuje…

c058ecae4387eb23c998356505757e03

DISNEY VS GRIMM?

Na to pytanie nie umiem odpowiedzieć, ponieważ uwielbiam nawet teraz oglądać bajki Disneya jak i również czytać baśnie Grimmów.

WHO’S YOUR FAVORITE COUPLE ON THE SHOW?/ JAKA JEST TWOJA ULUBIONA PARA Z TEGO SERIALU.

Moje ulubione pary dzielą się na dwa rodzaje.
Jednym typem jest to przeszłość tej pary, i do tej kategorii należą Pan Gold i Bella.
Drugi typ pary należy do ładnie wyglądających ze sobą ludzi, czyli David Nolan i Mary Margot.

tumblr_mt4vrl1lsN1rl58vno1_500 1414586175853_wps_49_Television_Programme_Once

 

WHAT WAS YOUR INITIAL THOUGHT OF THE SHOW AND DID IT CHANGE AFTER YOU WATCH A COUPLE EPISODES?/ JAKA BYŁA TWOJA OPINIA NA TEMAT TEGO SERIALU I CZY ZMIENIŁA SIĘ PO OBEJRZENIU KOLEJNYCH ODCINKÓW?

Jak oglądnęłam pierwszy odcinek to było takie WOW. Aktualnie jestem na 13 odcinku 2 sezonu i jestem na etapie O MÓJ BOŻE, TEN SERIAL TO ŻYCIE!

WHAT IS YOUR FAVORITE LAND TO WATCH?/ JAKĄ KRAINĘ NAJBARDZIEJ LUBISZ OGLĄDAĆ?

Jak pisałam wyżej jestem na 13 odcinku 2 sezonu, więc przez cały czas jest Storybrooke, albo baśniowa kraina. Na tym etapie wolę ten drugi świat, ale jak dojdę do trzeciego sezonu to do tego zestawu na pewno dołączy Nibylandia.

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER?

Jeśli chodzi o postać męską to zdecydowanie Pan Gold i Hak, a postacią damską jest Regina/ Zła Królowa.

birthday_for_mr__gold_by_rae8892-d63o8wb 635277993734970000 250

To by było na wszystko w tym poście. Czy wy też lubicie ten serial? Jeśli tak to jaka jest wasza ulubiona postać i co o nim myślicie?

Mam dla was wiadomość, że z okazji 6 tysięcy wyświetleń na blogu założyłam konto na Instagramie, gdzie możecie mnie obserwować.

https://www.instagram.com/strefa_zainteresowan/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *