5 płyt więcej = CD Haul

Hej!

Dzisiaj przychodzę do was z CD haulem,  w którym pokażę 6 płyt kompaktowych, które zakupiłam w ostatnim czasie.


Pierwszą z tych płyt będzie Use Your Illusion I Guns N’ Roses

Na tym albumie możemy usłyszeć piosenki takie jak:

Don’t Cry

Live and Let Die

Dust N’ Bones

Kolejną płytą, którą chciałabym wam pokazać to Crazy World zespołu Scorpions


Na tej płycie możemy znaleźć najbardziej znaną balladę Scorpionsów jaką jest Wind of Change. Po za tą piosenką możemy na tym albumie usłyszeć These me pleas me, Don’t believe her i Send Me an Angel.

Tą płytę którą wam teraz pokażę możecie kojarzyć z recenzji, którą umieściłam kilka tygodni temu na blogu. Jest nią Soudtrack do filmu Dirty Dancing.


Czwartym albumem, który nabyłam w ostatnim czasie to pierwszy album solowy Michaela Jacksona, czyli Off the Wall. Na, której głównie znajdują się piosenki w stylu disco.


Przed ostatnią płytą jest album Guns N’ Roses pod tytułem Chinese Democracy. Został on nagrany po rozpadzie Gunsów, gdzie z oryginalnego składu jest tylko Axl Rose.


Ostatni album, który chciałam wam pokazać to najnowszy album polskiego zespołu Coma pod tytułem 2005 YU55. Ten album ma dosyć sporo przeciwników. Mi się osobiście bardzo podoba ten album i jest on moim zdaniem najlepszym albumem Comy!

To by były wszystkie albumy, które nabyłam w ostatnim czasie. Czy wy kupiliście jakieś? Jeśli tak to pochwalcie się nimi w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *