THE GRINCH BOOK TAG (PL)

Hejka hej! Jak widzicie dzisiaj dodaję świąteczny Grinch Book TAG.  Zanim zacznę odpowiadać na pytania z tego TAGu to wytłumaczę wam kim jest Grinch!

eg5vd2vpmti_o_how-the-grinch-stole-christmas-hd-trailer-movie

Jak widać na powyższej grafice Grinch jest zielonym stworkiem, który pragnie zniszczyć święta. Mam nadzieję, że pokrótce wytłumaczyłam wam kim bądź czym jest Grinch. Jeśli tak to przechodzimy do pytań!

POŁOWA LAMPEK NA CHOINCE JEST WYPALONA: KSIĄŻKA, KTÓRĄ CZYTAŁO CI SIĘ DOBRZE, ALE POTEM ZLECIAŁA JAK Z GÓRKI.

U mnie taką książką są „Wybrani” autorstwa C.J Daughtrey. Tak to ci wybrani, którzy byli zachwali przez wielu booktuberów. Do pewnego momentu książki czytało mi się ją naprawdę dobrze i przyjemne. Po tym momencie wszystko stało się dla mnie straszne przewidywalne i wręcz infantylne! Zresztą nie długo będzie recenzja tej książki to tam dowiecie się więcej co myślę na jej temat!

IRYTUJĄCA CIOCIA BASIA, KTÓRA NIE CHCE ZOSTAWIĆ CIĘ W SPOKOJU: ŚREDNIAWA KSIĄŻKA, KTÓRĄ WSZYSCY SIĘ ZACHWYCAJĄ.

U mnie taką książką są wybrani, ale nie można iść na łatwiznę. Także drugą taką książką jest „Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań”. Ledwo co doczytałam tą książkę. Strasznie źle i monotomnie mi się ją czytało. Była ona dziwnie napisana i to był zbiór 12 (jak dla mnie) takich samych opowiadań! Jak na razie moje odpowiedzi w tym TAGu są strasznie negatywne,mam nadzieję, że następna będzie pozytywna!

SŁYSZYSZ JAK TWOI RODZICE PODKŁADAJĄ PREZENTY POD CHOINKĘ I DOWIADUJESZ SIĘ, ŻE ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE: KSIĄŻKA, KTÓRA ZOSTAŁA CI ZASPOJLEROWANA.

Właściwie ja tą książkę sobie sama zaspojlerowałam, bo przeczytałam koniec „Wiernej” Veroniki Roth.

WIDOK  Z OKNA PRZYSŁANIA CI GRUBA WARSTWA ŚNIEGU: BOHATER, KTÓREGO NIE POTRAFISZ ZROZUMIEĆ!

Hmm… W sumie nie mam takiego problemu. Także przechodzimy do następnego pytania!

NALEŻYSZ DO JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU GRUPY SINGLI,  A WSZĘDZIE WOKÓŁ SŁYSZYSZ MARIAH CAREY I JEJ „ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU” : KSIĄŻKOWA PARA, KTÓREJ NIE MOŻESZ ZNIEŚĆ!

I tutaj również nie mam takiego problemu. Bardziej mam taki problem z jednym serialem, który aktualnie oglądam, ale to odpowiedź na inny TAG.

NIE MOŻESZ SIĘ POZBYĆ TEGO SZORSTKIEGO, WEŁNIANEGO SWETRA, KTÓRY OTRZYMAŁAŚ NA ŚWIĘTA LATA TEMU: WYBIERZ KILKA KSIĄŻEK, KTÓRE SIEDZĄ NA TWOJEJ PÓŁCE KUPĘ CZASU, JEDNAK  BRAK CI MOTYWACJI ŻEBY ICH PRZECZYTAĆ, MIMO TO NIE MASZ SERCA SIĘ ICH POZBYĆ!

U mnie na regale jest chyba z 30 takich książek, ale to nie chodzi o to, że nie mam motywacji żeby je przeczytać tylko po prostu nie mam na to czasu…

BABCIA ODLECIAŁA NA RENIFERKU: BOHATER, KTÓREGO ŚMIERĆ CAŁY CZAS NIE MOŻESZ PRZEBOLEĆ.

Ja w sumie tak nie mam, że strasznie przejmuję się śmiercią bohaterów. Praktycznie wcale się nie przejmuje ich śmiercią. Ja mam po prostu serce z kamienia!

WSZYSTKIE CENTRA HANDLOWE SĄ OKROPNIE ZATŁOCZONE: SERIA, KTÓRA MA ZA DUŻO TOMÓW.

U mnie jest to „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego

GRINCH:  BOHATER, KTÓREGO NIENAWIDZISZ (NIE MOŻE BYĆ TO ZŁY CHARAKTER)

U mnie to są wszyscy bohaterowie z serii „Nocna Szkoła” C.J Daughtrey!

To by było na wszystko w tym TAGu! Nominuję do niego wszystkich, którzy czytają ten TAG i posiada bloga bądź kanał na YouTube!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *