EPIKPACK #1 WONDERLAND

Hejka, hej! Pewnie większość z was kojarzy cudowne zakładki od Epikpage czy też subskrypcyjne pudełko książkowe, które nazywane jest Epikboxem.
Dzisiaj przychodzę do was z nowością od Epikpage czyli Epikpackiem, który jest subskrypcyjną kopertą z zestawem zakładek. Każdy Epikpack tak jak każdy Epikbox jest tematyczny. Tematem styczniowego Epoikpacka jest WONDERLAND, czyli fantastyczne uniwersum Krainy Czarów wykreowane przez Lewisa Carolla.

Jak się pewnie domyślacie w Epikpacku były zakładki! I te zakładki były można by powiedzieć, że limitowane, ponieważ żadnej z nich nie są dostępne na stronie Epikpage

Najpierw zacznę od zakładek magnetycznych. Pierwszą i ogromną zakładką, którą zobaczyłam był przeogromny i przesłodki Kot z Chesire. Fakt można zamówić Kota z Chesire na Epikpagu, ale w mniejszej wersji. Ostatnią zakładką magnetyczną w tym packu był wyciągnięty z ksiązki Biały Królik w stroju pazia Czerwonej Królowej, który tak samo jak kot jest strasznie uroczy.

 

Oprócz zakładek magnetycznych znajdziemy też tam dwie zakładki z wstążeczkami.  I jeszcze z takich krainow-czarowych rzeczy jest chyba pocztówka z napisem „I’m not crazy,my reality is just different than yours”

 

Chwileczkę jeszcze zapomniałam o jednym elemencie jakim jest zakładka z małymi postaciowymi zakładkami z Epikpage’a.

Tak, że tak się prezentuje cały styczniowy Epickpack, który moim zdaniem jest przecudowny! Jeśli jesteście fanami Lewisa Carolla i jego uniwersum to koniecznie musicie go zamówić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *