BOOK HAUL!

Hejka! Dzisiaj przychodzę do was z trzecim bookhaulem. Jak w przedostatnich bookhaulu pokazałam swoje łowy z wakacji i z Krakowskich Tragów Książki. To w tym razem pokażę wam moje łupy z zeszłorocznej jesieni.

Pierwszą książką jaką zakupiłam tej jesieni i zakupiłam ją przy okazji kupna podręcznika z matematyki. Tą książką jest „Folwark zwierzęcy” Georg’a Orwell’a.

Kolejna książka, która do mnie przywędrowała to „Prawdodziejka” Susann Dennard i znajdowała się ona w wrześniowym Epikboxie.

Dwie następne książki zostały zakupione przeze mnie w październiku, na kilka dni przed premierą „Przeklętego Dziecka”

Jedną z tych książek jest cudownie wydana „Złodziejka Książek” autorstwa Markusa Zusaka.

Dzień po kupieniu „Złodziejki Książek”, kupiłam autobiografię mojego ulubionego członka zespołu Guns N’ Roses jakim jest Duff McKagan, a ta książka nosi tytuł „Sex, drugs and rock n’ roll i inne kłamstwa”
Jeśli chodzi o inne biografie zakupione porą jesienną to jeszcze dostałam książkę „Dziwne życie i tragiczna śmierć Michael’a Jackson’a nie(do)tykalny” Randall’a Sullivan’a i „Legendarne przeboje rocka” Nathan’a Brackett’a.

Teraz pokażę wam książkę na którą bardzo długo czekałam, a recenzja jest już na blogu. Tą książką jest ósma część Harry’ego Potter’a „Przeklęte Dziecko”.

Teraz przejdźmy do książek z listopada. W nim kupiłam tylko „Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender”

 

I na koniec chciałabym wam się pochwalić swoim prezentem świątecznym. Gdzie dostałam „Gwiezdny pył” w tym cudownym nowym wydaniu oraz „Mistrza i Małgorzatę”

Także to by były wszystkie moje książki, które zakupiłam w ostatnim czasie. Jeśli wy zaopatrzyliście się też w jakieś fajne książki to napiszcie mi o tym w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *